Прем’єра на MusicInUA. Гурт LETAY із піснею «Killer Compress»

Вашій увазі другий сингл колективу, раніше відомого як We Are!!.

Харківський гурт, раніше знаний багатьма як We Are!!, переродився, змінив назву та презентував свій другий сингл «Killer Compress».

«Ми занадто багато носимо на своїх плечах. Іноді здається, що наш вантаж досягає Космосу і повільно вбиває нас. Пісня “Killer Compress” якраз про це», – поділилися із MusicInUA учасники LETAY.

Цією композицією хлопці закликають не слухати оточуючих, які постійно намагають «обламати тобі крила».

«Дитячий садочок, школа, університет – із самого дитинства нас безперервно готують до рутини і нудної роботі. Не висовуйся, не мрій і не думай про те, що по-справжньому подобається – ось чого часто навчають у школі. У більшості випадків вона не може допомогти людині знайти себе і стати тим, ким йому подобається бути. Тому не слухай їх. Знайди те, що тобі дійсно подобається, і вивчай це. Займайся музикою, ставай крутим IT-шником, танцюй, створюй цікаві бізнес-проекти, бий спортивні рекорди, будуй нові будівлі, малюй, захищай екологію, винаходь ліки, пиши бестселери, борись за права, знімай фільми, літай…», – говорять учасники LETAY.

Рокери упевнені: неважливо, що робити, головне, щоб тобі це подобалось.

«Тільки люди, які люблять те, що вони роблять, можуть врятувати цей світ», – резюмують учасники команди.

Сингл «Killer Compress»:

Нагадаємо, дебютний сингл гурту LETAY «Вітер Без Пилу» побачив світ 13 серпня цього року. Прослухати його можна за посиланням.

Додамо, що кожен бажаючий може підтримати гурт фінансово. Реквізити для переведення грошей можна знайти в офіційних спільнотах LETAY в соціальних мережах Facebook та ВКонтакте.