Прем’єра на MusicInUA. Гурт Latexfauna із синглом «Australia»

Цим релізом музиканти завершують свій «перший сезон синглів».
latexfauna-australia-single-oleksandr-mylnikov-dmytro-zezyulin
Фото: надане музикантами / © Володимир Точаненко

Сьогодні, 13 вересня, київська інді-четвірка Latexfauna презентувала свій шостий за ліком сингл «Australia».

Музиканти повідомляють, що це остання композиція у першому «сезоні» синглів. За їхніми словами, він навіть звучить так, як звучать титри у кінці фільму.

«Ми хотіли зробити його героїчним та іронічним одночасно. Використовували при записі синтезатор 79-го року», – розповідає клавішник гурту Олександр Мильніков.

На написання лірики до цієї композиції вокаліста Latexfauna Дмитра Зезюліна надихнули його друзі дитинства.

«У мене є два найкращих друга дитинства. Ми щороку на канікулах їздили на море – то наметами, то знімали халупи поблизу моря. Сергій і Олег завжди брали з собою волейбольний м’ячик і “роздавали” усім на пляжі. Вони були дуже гарною командою і рвали кого завгодно. Я, на жаль, у будь-яких видах спорту, окрім плавання, повний нездара. Але завжди почував гордість за Сєру і Бабуту», – розповів MusicInUA Дмитро.

Послухати нове аудіотворіння киян можна на офіційному Саундклауді гурту:

Щодо майбутніх пісень Latexfauna, то, як зізнаються музиканти, вони будуть створюватися уже із іншими емоційними та музичними підходами.

Нагадаємо, гурт Latexfauna гучно заявив про себе рік тому дебютним синглом «Ajahuaska». Кожна наступна композиція киян – «Slon», «Klan Sokola», «Surfer» та «Antiutopia» – лише укріплювала їхнє реноме, як одного із найяскравіших та найперспективніших колективів сучасної української сцени.

Наживо почути увесь доробок «першого сезону синглів» Latexfauna можна буде восьмого жовтня на цьогорічному Lviv Acoustic Fest. Квитки на фестиваль можна придбати за посиланням.