Прем’єра на MusicInUA. Диско-сингл гурту MyImaginaryFriends «Better Than You»

Нова пісня киян – сонячний саундтрек для безтурботного дозвілля.
MyImaginaryFriends-My-Imaginary-Friends-M.I.F.-Better-Than-You single MusicInUA
Фото: надане прес-службою колективу

Столичний колектив MyImaginaryFriends представив другу композицію зі свого майбутнього альбому, чий вихід заплановано на початок зими.

Як розповіли MusicInUA учасники M.I.F., текст пісні «Better Than You» написала фронтвумен гурту Катерина Білоусова після закінчення не зовсім вдалих стосунків.

«Жартома я називаю цю пісню “про тих, хто нас не вартий”. Але її текст не варто сприймати всерйоз. Він досить простий, щоб його можна було наспівувати по дорозі. Ну, або мені просто подобається вчергове посміятися над хлопцями», – зазначила вокалістка My Imaginary Friends.

Зауважимо, що свіжооприлюднений сингл киян відрізняється від свого більш інді-рокового попередника «Emergency Brake» й стилістично ближчий до дебютного альбому дворічної давнини «M.I.F.».

Олександр Черепанов, клавішник, автор музики та співзасновник гурту: «Нам подобається створювати різні пісні, тому що робити однакові композиції доволі просто. Я неодноразово був на концертах, де годинна програма звучала як одна, хай навіть хороша, пісня. Мені було відверто нудно. Тому я не хочу, що б на наших виступах люди нудьгували. Ми не позиціонуємо себе як групу, що створює дуже складну високоінтелектуальну музику. Ми створюємо настрій!».

Сингл «Better Than You»:

Нагадаємо, нещодавно побачив світ другий україномовний сингл Terry Phao.