Прем’єра на MusicInUA. Дебютний сингл Evan «Не Відстану»

Фронтмен гурту Molly's дебютував із сольним проектом.
Evan Не Відстану Іван Верещагін Hossein Mirzagholi Арсеній Сірий Антон Портнягін
Фото: надане музикантом

Сьогодні, п’ятого червня, фронтмен гурту Molly’s Іван Верещагін представив дебютний сингл свого сольного проекту Evan «Не Відстану».

«У минулому році я витратив на запис демо-версії кілька місяців, але це демо так і не перетворилось у якісний запис, бо жорсткий диск із матеріалом було втрачено…», – розповів MusicInUA про перепетії появи цієї пісні Іван.

Запис синглу було зроблено на студії Хоссейна Мірзагхолі (Hossein Mirzagholi) Aquarium Music Production. У накопичуванні барабанів та бас-гітари Івану допомогли його друзі-музиканти Арсеній Сірий та Антон Портнягін.

«”Не Відстану” присвячується моїй дівчині, із якою ми майже три роки разом. Тема пісні – сила та упевненість, яку дає чоловікові любов жінки і любов до жінки. Це така любов, що надихає на активні дії та на сміливі кроки у житті. Така, що надихає на учинки, яких ти ніколи не зробив би, якщо б не зустрів свою справжню любов. Ця любов дає упевненість і сили ніколи не здаватися, триматися міцно одне за одного і цінувати те, що між вами є», – зазначив митець.

Сингл «Не Відстану»:

Нагадаємо, у березні 2016 року гурт Івана Верещагіна Molly’s представив дебютний відеокліп «Світло».