Прем’єра на MusicInUA. Дебютний лонгплей блюз-рокерів The Heavy Crawls

За словами музикантів, усі десять пісень однойменної платівки були записані «кров'ю та потом».
the-heavy-crawls-maks-tovstyj-albom-broken-bricks

Після випуску синглу та двох концертних збірок, київське блюз-рок-тріо презентували свій дебютний студійнний альбом «The Heavy Crawls».

«10 місяців роботи на студії, 25 концертів, на яких ми вдосконалювали пісні, десятки дублів, тисячі померлих нервових клітин – усе це для того, щоб записати 14 пісень, чотири із яких на альбом не увійшли… Різні варіанти зведення та мастерингу, сотні викурених сигарет, порвані струни та зламані палички, літри кави – це все обернулося у наш новий диск та ці пісні, записані кров’ю і потом», – говорять про реліз музиканти.

Як розповів лідер гурту Макс Товстий, робота над платівкою розпочалась відразу після того, як усі троє учасників The Heavy Crawls зібралися разом.

«Першими були записані пісні “I HadToGetAway” та “She Said I Had To Wait”, останніми – “Do You Feel My Love» і “Backseat Blues”. Деякі композиції були переписані через кілька місяців після того, як були обкатані на концертах – у них змінювалися слова, структура пісні, темп чи просто пісня була переписана на іншій гітарі. Всього для запису альбому знадобилось п’ять гітар», – повідав фронтмен гурту.

Усі пісні із платівки були записані на київській студії Broken Bricks. Їхній мастеринг відбувався у Братиславі на студії Real Music House на вінтажній аналоговій апаратурі, що зробилозвучання групи, за словами Макса, «більш автентичним та “ламповим”».

«Нарешті, ми відчуваємо, що є шанс зачепитися за серйозний лейбл і поїхати за кордон з туром», – сказав Товстий у коментарі MusicInUA.

Ознайомитись із платівкою та придбати її цифрову копію можна на Бендкемпі гурту:

Першими із тих, хто зможе придбати альбом The Heavy Crawls на фізичному носії, стануть львів’яни. У Місто Лева рокери завітають із концертом уже другого жовтня. Столична ж презентація лонгплея відбудеться 14 жовтня у гастро-барі SWAN.

Нагадаємо, гурт The Heavy Crawls став новою інкарнацією дуету The Crawls, який припинив своє існування минулої осені.