Прем’єра на MusicInUA. Дебютний кліп електронного дуету Sweet Mountains

Матеріал для відео було відзнято улітку у Києві.
sweet-mountains-hot-blind-earth-home-recordings-16-oficial-video-klip-slava-dyadyun-yuliya-dzhula
Фото: скриншот із кліпу

Український електронний дует Sweet Mountains презентував виднограй на пісню «Hot Blind Earth» зі свого «домашнього» демо-альбому. Останній побачив світ у липні цього року.

Слава Дядюн, учасник Sweet Mountains: «Це наша перша відеоробота. Увесь матеріал був відзнятий влітку у межах Києва. Це, можна сказати, “проміжна робота”, щоб помайоріти в інтернеті. Поки ми неактивні “наживо”, можливо, завдяки цьому відео хтось зацікавиться нашим альбомом “Home Recordings ’16”, хто його ще не чув».

Відеокліп «Hot Blind Earth»:

У коментарі MusicInUA Слава також поділився найближчими планами гурту.

«Ми зараз активно працюємо над новими піснями та намагаємося знайти комфортну формулу для живих виступів. Уже наступного року плануємо виступати і презентувати нові композиції», – розповів музикант.

Нагадаємо, що учасники Sweet Mountains – аранжувальник Слава Дядюн та вокалістка Юлія “Джулс” Джула – працюють дистанційно, перебуваючи у різних містах (у Кременчуці та у Києві відповідно).

Додамо, що дебютна платівка Sweet Mountains доступна на Бендкемпі дуету, де її можна придбати, підтримавши музикантів фінансово.