Прем’єра на MusicInUA. «Антидепресивний» сингл Кімнати Гретхен

За словами учасників гурту, ця пісня «про дух Різдва і конс'юмеризм».
kimnata-grethen-antydepresanty-anton-kistrin-yurij-yahno-pisnya-novyj-syngl
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте / © Катя Шеремета

Сьогодні, шостого січня, інді-рокери із Дніпра представили свою нову композицію «Антидепресанти».

Антон Кістрін, фронтмен гурту Кімната Гретхен: «Ця пісня дуже особиста, я б навіть сказав – інтимна. Але, впевнений, що [вона] позбавлена авторської саморефлексії і має бути зрозуміла кожному. Не знаю, чи вдалося нам позбутися шаблонності, яка притаманна більшості наших колег по сцені, коли справа стосується новорічно-різдвяного контенту…
Зараз не той час, аби співати про мандарини і говорити шаблонними фразами. Якщо наш слухач впізнає себе і впіймає настрій пісні – наша мета буде досягнута. Це дуже чесна пісня про дух Різдва і конс’юмеризм, котрий заполонив свідомість мільйонів. Про химерну карнавалізацію реальності, що замінила собою віру у кристалізоване диво».

Саундпродюсером синглу виступив Юрій Яхно (учасник українського супер-гурту GAUDA. – Прим. ред.), котрий зараз мешкає у Кракові. Саме з ним Кімната Гретхен працювали над продакшеном двох своїх попередніх альбомів – «Прямий Ефір» (2013) та «Науковий Атеїзм» (2015).

Сингл «Антидепресанти»:

Нагадаємо, що у грудні творчий доробок гурту Кімната Гретхен поповнився одразу двома роботами. 12 грудня дніпряни випустили «експериментальну» пісню «Airplane», у якій звертають увагу на актуальні проблеми сьогодення.

А вже за кілька днів потому побачив світ кліп на пісню «Тварини» із найсвіжішого на сьогодні альбому «Науковий Атеїзм».