Прем’єра кліпу Христини Соловій на новий сингл «Хто, Як Не Ти?»

Екранізована пісня є передвісницею нового альбому співачки.
hrystyna-solovij-hto-yak-ne-ty-video-klip-andrij-boyar-svyatoslav-vakarchuk-milosh-yelich-ivan-borysyak
Фото: стоп-кадр із кліпу

У перший день зими Христина Соловій представила офіційну відеороботу на перший сингл зі свого майбутнього альбому – другого за рахунком.

У прес-службі співачки повідомляють, що її продюсерська команда залишилася незмінною – утілювати музичні ідеї Христині і надалі допомагають її продюсер Святослав Вакарчук та саундпродюсер – Мілош Єліч.

Христина Соловій, співачка: «Після того, як я написала першу свою пісню “Тримай”, у мене з’явилося стільки музичних ідей, що я ледь устигала їх записувати.
Наснаги додавав успіх дебютного альбому. Тоді я відчула, що моя творчість цікава людям. Разом зі Святославом ми прийняли рішення про запис альбому уже авторських пісень. У першу чергу до команди увійшов саундпродюсер [мого] першого альбому Мілош Єліч. Мені здається, він особливо тонко відчуває мої пісні і розуміє як влучно аранжувати мелодію, щоб вона запала у душу. “Хто, Як Не Ти?”, написана два роки тому, стала однією із перших моїх пісень і я безмежно щаслива, що можу сьогодні її презентувати своїм слухачам».

За словами саундпродюсера нового синглу співачки, він також радий продовжити із нею співпрацю.

«Пісня “Хто, Як Не Ти?” для мене є логічним продовження альбому “Жива Вода”. Проте у процесі [її] запису ми усвідомили, що це уже нова Христина Соловій, про яку прихильники із задоволенням дізнаються у її нових роботах. Маю за честь долучитися до прекрасної музики Христини, допомагати з її становленням», – зазначив Мілош Єліч.

Цифрову копію синглу «Хто, Як Не Ти?» можна придбати у магазинах Google Play та iTunes.

Щодо кліпу на нову аудіороботу Соловій, то його режисером став Андрій Бояр (продакшн Moustache Cinema), відомий за своєю співпрацею із Pianoбой, O.Torvald, Dakh Daughters, Brunettes Shoot Blondes та 5 Vymir.

«Ми пішли шляхом, коли одна молода сфера розвиває іншу. Коли постало питання кліпу, я вирішила дати шанс молодим українським кліпмейкерам. Найзавзятішим і найоригінальнішим був Андрій Бояр. Він славиться тим, що у своїх роботах втілює аналогові ідеї, відмовляючись від комп’ютерних технологій, що створює ненаграну казковість. Над цим ми і сконцентрували зусилля у новому відео», – аргументує свій вибір режисера Христина.

У основі нової відеороботи співачки – драматичні стосунки двох закоханих людей.

Андрій Бояр, режисер кліпу: «У основі пісні лежать драматичні стосунки двох закоханих людей. Я мав на меті помістити Христину у такий часопростір, де усе навколо неї рухається задом наперед, а майбутнє і минуле тісно переплітаються. У цьому світі Христина намагається знайти свого героя, і зрозуміти чи ще можна відбудувати спалений міст між ними. Ідеєю кліпу було ілюструвати ці стосунки через певний символізм, який уособлює міст як зв’язок між людьми. Міст спеціально побудували із сірників на замовлення у майстра. Сірники як матеріал вибрали невипадково, адже вони уособлюють швидкоплинність вогню – маленький спалах, з якого може статися велика пожежа, і спалити мости між людьми».

Повідомляється, що міст створив львівський майстер Іван Борисяк, на що він витратив близько двох тижнів та 25 000 сірників (624 коробки). Розміри мосту сягали 220 сантиметрів у довжину та 90 сантиметрів у висоту.

«Оскільки міст був побудований у одному екземплярі, була технічна складність відзняти сцену його підпалу та самого горіння із першого дублю. Проте усе вийшло, ніхто зі знімальної команди під час зйомок не постраждав», – говорить режисер.

Відеокліп «Хто, Як Не Ти?»:

Нагадаємо, днями стали відомі перші дати туру Христини Соловій «Жива Вода 2017». Наразі відомо про п’ять концертів:

11 лютого – Одеса, Арт-центр ім. Віри Холодної (купити квитки)
18 лютого – Дніпро, Poplavok Music Hall (купити квитки)
19 лютого – Харків, Bolero Club (купити квитки)
21 лютого – Львів, Оперний Театр (купити квитки)
25 лютого – Київ, Sentrum (купити квитки).

За матеріалами: прес-служби співачки