Прем’єра спільної пісні Бумбокс і The Gitas «Тримай Мене»

За словами митців, трек є «дуже глибоким» і має «декілька сенсів».

Сьогодні, 21 червня, відбулася прем’єра спільної пісні гурту Бумбокс та американського колективу українця Олександра Чемерова The Gitas. Трек отримав назву «Тримай Мене».

Очевидно, цей сингл увійде як до лонгплею Бумбоксу «Таємний Код», над яким зараз триває робота, так і до записаного за два роки міні-альбому The Gitas  «Purge», що зовсім скоро вийде в Україні спеціальним виданням.

Саша Чемеров, фронтмен The Gitas: «Ми хотіли її зробити дуже давно, але якось не доходили руки. І ось нарешті вийшло. Це дуже цікава колаборація, бо зійшлися два береги і полилася така річка із назвою “Тримай Мене”. Пісня дуже глибока. Вона має для мене декілька сенсів. Маю надію, що люди теж знайдуть у ній свої смисли. І не будуть залишати її в рамках якогось одного сенсу, бо це така глибока і дуже емоційна пісня».

Додамо, що авторами слів композиції є Андрій Хливнюк і Саша Чемеров, а запис відбувався відразу на двох студіях: Бобіна Records (Київ) і Red Gate Recorders (Лос-Анджелес). Обкладинку до синглу зробив Гоша Винокуров.

Сингл «Тримай Мене» (оригінальна версія):

Зазначимо, що найсвіжішим на сьогоднішній день матеріалом від гурту Бумбокс є міні-альбом «Голий Король», який було презентовано майже десять місяців тому – 22 серпня 2017 року.

А от гурт The Gitas востаннє оновлювали свій твочий доробок у квітні, коли відбувся реліз їхнього синглу «Purge».

Один коментар “Прем’єра спільної пісні Бумбокс і The Gitas «Тримай Мене»

Comments are closed.