Прем’єра на MusicInUA. Новий сингл Semmar «Де»

Київський інді-поп колектив презентує свою свіжу аудіороботу.

Столичне тріо випустило свій другий офіційний сингл. За словами музикантів, це одна із тих пісень, яка відразу запам’ятовується відвідувачам їхніх концертів.

Артем Веремієнко, бас-гітарист колективу: «Де» – перша наша пісня, яку люди відразу запам’ятовують. Якось на репетиційній базі, коли ми шукали драмера, один з претендентів сказав: «Давайте цю…». Ми трохи знітилися, адже перед прослуховуванням попросили його послухати наші демо, щоб бути «у матеріалі». Ми перепитуємо: «Яку саме?». «Ну, оцю… «Вона не проти, ноти…». Нам відлягло і ми зрозуміли, що йдемо правильним шляхом. А із тим драмером так і не склалося».

Музиканти зазначають, що композиція була написано давно, проте вони довго придумували для неї аранжування.

Марина Новицька, клавішниця групи: «Пісня «Де» написана досить давно. Ми довго шукали як її заранжувати, щоб вона була легкою і простою [для сприйняття]».

Як і попередній сингл «Станіслав», «Де» було записано на тернопільскій студії «Шпиталь Рекордс».

Андрій Шатров, вокаліст Semmar: «Партія електрогітари придумувалась уже на студії, тому що на концертах ми граємо без неї. Власне, її записав наш саунд-продюсер Лесик “Omodada” Драчук. «Весело було із вокальними пачками. Ми з Мариною маємо «хорове» минуле. Тому придумати багатоголосся було не дуже важко. А от вибрати потім потрібні партії було дещо складніше».

Обкладинку для синглу малювала подруга колективу Іра Тищук.

«Ми не давали їй жодних орієнтирів. Вона намалювала так, як відчула цю пісню», – говорять музиканти.

Із синглом «Де» можна ознайомитись на офіційному Саундклауді Semmar. Звідти ж його можна вільно завантажити:

Щодо найближчих планів тріо, то нині вони займаються підготовкою великого сольного концерту у Києві. А в листопаді знову поїдуть в Тернопіль записувати нові пісні.

Відзначимо, що попередній сингл Semmar «Станіслав» побачив світ наприкінці серпня:

Також варто нагадати, що учора, першого жовтня, відбувся реліз дебютного міні-альбому Omodada «Кімнати».