Прем’єра на MusicInUA. Новий «романтичний» сингл гурту Фіолет

За словами музикантів, композиція «ідеально вписалася у нові реалії» команди, пов'язані зі зміною складу.
фіолет-романтика-2017
Фото: надане прес-службою гурту

Сьогодні, 31 травня, гурт Фіолет презентував перший сингл зі свого майбутнього альбому, який побачить світ у вересні 2018 року. Попередня назва платівки – «Aurora». За задумом музикантів, це буде «найсвітліший та найжиттєствердніший» альбом команди.

Сергій “Колос” Мартинюк, лідер гурту Фіолет: «”Романтика” народилася ще минулого травня, під час чергового міжконцертного переїзду та у приступі туги за рідним домом. Рядки майбутньої пісні та мелодія за лічені миті були зафіксовані телефонним диктофоном на задньому подвір’ї заправки. Мить була ідеальна: зоряне небо, темне поле і груди, переповнені любов’ю та вдячністю до саме тих людей і світу загалом».

Митець також зауважив, що «сингл ідеально вписався у нові реалії гурту, пов’язані зі зміною складу учасників: час рухатися уперед і залишити минуле у минулому».

Над «Романтикою» музиканти працювали у творчому тандемі із відомим українським саундпродюсером Артуром Данієляном.

«Співпраця з Артуром надала пісні нового звучання, впевненості та крил. Не можу пригадати більш світлішої речі у нашій творчості. Віриться, що “Романтика” стане однією з тих пісень, якою запам’ятається літо 2017-го», – додав Мартинюк.

Лірик-відео на пісню «Романтика»:

До речі, найближчими днями заплановані зйомки відеокліпу на новий сингл рокерів, до яких музиканти запросили долучитися своїх шанувальників.

Нагадаємо, що на початку травня гурт Фіолет презентував кліп на пісню «Тиша», яка була неочікувано представлена у січні. У центрі відеоряду – «маленька історія великої самотності, масштаби якої сягають значно далі пустих стін квартир».

Додамо, що сьомого березня вийшов спільний сингл PALiLAP та Сергія “Колоса” Мартинюка.

За матеріалами: прес-служби колективу