Прем’єра на MusicInUA. Latexfauna створили «Клан Сокола»

У композиції поєднано minimal, грув 70-х та індіанські мотиви.
Latexfauna-Klan-Sokola-Dmytro-Zezyulin-Anton-Derevyanko-Derevo-Production
Ілюстрація: надана музикантами

Сьогодні, 26 листопада, київський інді-поп квартет Latexfauna презентував свій новий сингл. Пісня отримала назву «Klan Sokola» та стала третьою аудіороботою у творчому доробку гурту.

За словами учасників колективу, у цій композиції вони намагалися поєднати minimal, грув 70-х та індіанські мотиви. Саунд-продюсером пісні, як і двох попередніх, став Антон Дерев’янко, учасник гурту Navkolo Kola та власник студії Derevo Production.

«Ця пісня також про свободу. Ми довго шукали підходи до її виконання і якось випадково у нас вийшло зіграти її у стилі 70-х. Ця естетика нам дуже подобається і ми вирішили ще додати якогось екзотичного духу, та при цьому залишитися з мінімалістичним звуком, який все-таки мав качати. Це було нелегке завдання для нашого саунд-продюсера Антона. Його взагалі можна вважати нашим «позакласним» учасником. Він додає багато цікавих рішень до створення композиції», – розповів MusicInUA вокаліст гурту Дмитро Зезюлін.

Послухати та легально завантажити сингл «Klan Sokola» можна з офіційного Саундклауду квартету:

Щодо найбліжчих планів Latexfauna, то наразі хлопці уже почали роботу над новим матеріалом. За словами Дмитра, він має увійти до EP чи навіть до повноцінного дебютного альбому, який колектив планує створити у найближчій перспективі.

Нагадаємо, у вересні Latexfauna презентували свій другий сингл «Slon»:

Композиція стала наступним після «Ajahuaska» релізом, який отимав схвальні відгуки українських меломанів: