Прем’єра дебютного синглу та кліпу блюз-рокера Leo Mantis, якого продюсує Святослав Вакарчук

Екранізована пісня стала першим україномовним твором, написаним Леонардо.
leo-mantis-leonardo-obodeyake-lysty-svyatoslav-vakarchuk-official-video-klip
Фото: стоп-кадр із кліпу

Сьогодні, 22 грудня, відбулася прем’єра першого авторського твору Леонардо Ободоеке (справжнє ім’я артиста. – Прим. ред.), відомого своєю участю у четвертому сезоні шоу «Голос Країни», де він потрапив до команди Святослава Вакарчука.

У прес-службі молодого артиста зазначають, що композиція «Листи» – одна із найперших авторських пісень Лео і перша, написана саме українською.

«Я написав “Листи” два роки тому. Сама композиція дуже особиста. Вона про духовну та фізичну відстань. Прикро, але чимало хто стикається із проблемою, коли відчуваєш подібну відстань. Незважаючи на те, що люди можуть жити роками разом, при цьому вони перебувають духовно далеко один від одного», – розповідає про ідею композиції музикант.

За словами Лео, на його творчість вплинули такі артисти як: Coldplay, The Black Keys, легендарний нігерійський співак та музикант Фела Куті (Fela Kuti), Кендрік Ламар (Kendrick Lamar), Нік Дрейк (Nick Drake) та Океан Ельзи, а першою піснею, яку він почув, прилетівши в Україну, була «океанівська» «Я Так Хочу…». Цікаво, що українську мову Леонардо учив у тому числі й за текстами ОЕ і, до речі, оволодів нею за півтора роки.

У роботі над композицією «Листи» Leo Mantis допомагали Святослав Вакарчук, Владімір Опсеніца та Віталій Телезін. Режисером та автором ідеї кліпу на цю пісню став Роман Блажан (продакшн Minimal Movie).

«Ми намагались зробити відео таким, щоб його було цікаво переглядати знов і знов. Нам вдалося утілити у кліпі багато деталей, які з першого погляду не помітні, але вони і є ключем до розгадки. Після перегляду “Листів” [у глядача лишається] більше відкритих питань аніж відповідей!», – інтригує режисер.

Повідомляється, що на сьогодні Leo Mantis уже є близько 20 пісень, як українською, так і англійською мовами. Однак саме «Листи» були обрані музикантом для відеопрем’єри.

«Я не вірю у долю. Упевнений, що ми самі робимо свій вибір, який впливає на наше подальше життя. Мені було важливо відобразити це у кліпі. Думаю, нам це удалося завдяки деталям та сценарію», – зазначив Леонардо.

Відеокліп «Листи»:

Зазначимо, Леонардо Ободоеке родом із Нігерії. Він переїхав в Україну 2012 році задля навчання у Тернопільському медичному університеті за спеціальністю «хірург». Кілька років тому юнак підкорив соціальні мережі своїм аматорським відео, знятим на звичайну веб-камеру у кімнаті гуртожитку, де він виконує пісню із сольного репертуару Святослава Вакарчука «Така Як Ти». Після (за його словами) абсолютно неочікуваного успіху (сюжети провідних каналів, запрошення на радіо, сотні тисяч переглядів на YouTube), вирішив спробувати себе на проекті «Голос країни», де й потрапив у команду саме Святослава Вакарчука.

За матеріалами: прес-служби артиста