Прем’єра на MusicInUA. Дебютний сингл PIVNICH «Ті, Що Жили Між Дерев»

Кияни представили перший авторський матеріал.
PIVNICH Ті Що Жили Між Дерев Андрій Савдєєв Анастасія Савдєєва
Фото: надане музикантами

Столичні інді-фолкери після кількох каверів нарешті потішили меломанів власним матеріалом. Першим авторським синглом в історії PIVNICH стала композиція «Ті, Що Жили Між Дерев».

Андрій Савдєєв, лідер гурту: «Було дуже важко визначитись із першим синглом, адже хотілося зробити його кращим аніж все, що ми робили до сьогодні. Ми записали три пісні, але вирішили, що тільки одна з них може стати нашим дебютним релізом».

Фронтвумен PIVNICH Анастасія Савдєєва розповіла MusicInUA, що лірика пісні навіяна популярними фольклорними сюжетами.

«Це історія про істот, що живуть в лісах та збивають зі шляху мандрівників. Ми довго працювали і над музикою, і над текстом – хотілось створити щось незвичайне, без прив’язки до конкретного міфу чи фольклору якогось одного народу. Натхненням слугували легенди, казки, міфи, а також балади доби романтизму», – додала Анастасія.

Сингл «Ті, Що Жили Між Дерев» можна послухати та легально завантажити із офіційного Саундклауду колективу:

У найближчих планах гурту – виступи, запис нових пісень і випуск дебютного відеокліпу.

Нагадаємо, у грудні PIVNICH перемогли у міжнародному конкурсі каверів від бренду одягу Pull&Bear. До цього подружжя Савдєєвих українізували Еліота Сміта і Of Monsters And Men, а також представили українську версію пісні гурту Florence And The Machine «The Dog Days Are Over».