Прем’єра на MusicInUA. Дебютний міні-альбом електронщиків Monotonne

Ця платівка є своєрідним «компромісом контрастів».
Monotonne EP Near And Far 2017
Фото: надане музикантами

Сьогодні, 22 березня, дніпровський гурт Monotonne презентував свій перший міні-альбом «Near And Far», робота над яким тривала майже рік. Запис платівки здійснювався на місцевій студії Hi5 Studio.

Цікаво, що вихід міньйону планувався ще на початок січня цього року, але музиканти вирішили не поспішати із релізом.

Юрій Буличев, учасник Monotonne: «У творчому аспекті кожна із композицій проходила суворий іспит на предмет появи саме у тому вигляді, у якому вона існує. І тут мова йде не про саундпродюсерські хуки та прорахунки музичних потреб широкої аудиторії, а про наше особисте ставлення до звуку: який він утворює резонанс, який настрій привносять обрані партії, голос тощо. Знаходження музичних відповідей на ці запитання було однією із найзахоплюючих частин роботи над альбомом. Ми неймовірно задоволені тим, як саме у нас вийшло його скласти».

За словами митця, міньйон «Near And Far» про «сполучення мінімалізму з яскравими і хаотичними сплесками, гармонії – з еклектикою, нестримного польоту фантазії – з холодним прагматизмом, особистих сумнівів та переживань – з рішучою упевненістю».

«Якщо виходити із назви міні-альбому, у ньому близькість і віддаленість присутні у рівній мірі. Усе це є нашою індивідуальністю, яку ми перетворюємо у музику», – розповів Юрій.

Прослухати, легально завантажити та матеріально підтримати Monotonne можна на їхньому офіційному Бендкемпі:

Додамо, що до сьогоднішнього дня у твочому доробку дніпрян значилося дві композиції – «Red Lines» та «Sparkle», які були представлені на суд слухачів наприкінці минулого року.

Нагадаємо, нещодавно дует Sweet Mountain представили новий сингл «Durna».

2 коментарів “Прем’єра на MusicInUA. Дебютний міні-альбом електронщиків Monotonne

  1. Хорошие музыканты. А результат не впечатлил совсем. Скачать и слушать не захотелось. Boring

Comments are closed.