Postsense потужним кліпом нагадали українцям про війну

У відео взяли участь відомі українські волонтери, військові й активісти, які мало не щодня борються з російською агресією.
Postsense кліп Інструмент
Фото: скриншот з кліпу

Кияни Postsense випустили соціальний кліп про громадянську відповідальність. Відео музиканти відзняли на пісню «Інструмент», що увійшла до дебютного альбому проєкту під назвою «Пити По Краплі».

У кліпі відзнялися українські волонтери, громадські активісти, правозахисники, військові добровольці, переселенці та журналісти. Усіх учасників відео об’єднує активна громадянська позиція щодо російської агресії в Україні. Таким чином вони вирішили нагадати українцям, що в країні триває війна, а пасивність кожного з нас грає на руку ворогу.

Зауважимо, що продюсером та автором ідеї відео виступив лідер Postsense Євген Павлюковський.

«Поки одні живуть мирно, інші вимушені йти захищати цей мир ціною власного життя. Голос кожного з героїв кліпу, ніби ріже по живому і нагадує нам, що нічого ще не закінчилося. Ба більше, частина українців воює на боці ворога. І для мене це якась паралельна реальність», – коментує артист.

Додамо, що у відео можна побачити й фронтмена знаного франківського гурту КораЛЛі Мишка Адамчука, який з початком російсько-української війни пішов добровольцем у складі медичного батальйону «Госпітальєри».

Дивіться кліп «Інструмент» на офіційному YouTube-каналі Postsense:

Слухайте також дебютний максі-сингл нового столичного проєкту We Don’t Eat Humans, до якого теж приклав руку Євген Павлюковський.