Ponomariov присвятив пісню пам’яті Героїв Небесної Сотні

Композиція «Сонце Зійде» київського репера присвячена загиблим учасникам Революції Гідності.
ponomariovv Віктор Пономарьов Сонце Зійде відео кліп Небесна Сотня Євромайдан
Фото: надане прес-службою митця.

Сьогодні, 18 лютого, столичний реп-митець Віктор Пономарьов a.k.a. Ponomariov презентував пісню «Сонце Зійде» та кліп на неї.

«Моя пісня – це шана загиблим Героям Майдану та полеглим на Сході українським військовим. Вже є покоління дітей, які пішли до школи і не пам’ятають вільного Криму, Донецька та Луганська. Ця пісня – нагадування українській владі та суспільству, що люди віддали своє життя у боротьбі за майбутнє. Це герої, завдяки яким ми можемо ходити вільною Україною. Для мене ця композиція є найважчою та найемоційнішою. Я писав її понад два місяці – по кілька рядків на день», – розповідає Ponomariov.

Та додає, що його новий трек звучить нетипово для хіп-хопу і нагадує альтернативний метал, оскільки у приспіві він використав «важкі» гітари та живі барабани.

Пісня «Сонце Зійде» була представлена у мережі разом із емоційним кліпом, який передає атмосферу, що вирувала в Києві у ці дні шість років тому.

«Кадри Революції Гідності, що використані у кліпі, відзняли учасники об’єднання “Tabor Production” – Ліза Сміт, Слава Цвєтков та Христина Лизогуб. Вони від самого початку фільмували події, що відбувалися на Майдані. Загалом, понад чотири терабайти відео, починаючи від студентських протестів у листопаді, і до завершення усіх подій у Києві. Режисером монтажу став співробітник дирекції новин телеканалу “UA:Перший” Олександр Брамський», – зазначає Віктор.

Кліп на пісню «Сонце Зійде»:

Також слухайте цю композицію на популярних стрімінгових майданчиках за цим посиланням.

Нагадаємо, у листопаді Ponomariov випустив дебютний міні-альбом «Двадцять Два», а у грудні оприлюднив спільний зі смілянською реп-командою SMLSKP (читається як «Смолоскип». – Прим. ред.) сингл «Горіти».

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button

За матеріалами: прес-служби митця.