Polyana Music Festival (9–11 вересня)

09–11.09.2016. Polyana Music Festival
с. Поляна, Свалявський р-н, Закарпатська обл.
14:00

З дев’ятого по одинадцяте вересня долина річки Пеня поблизу села Поляна Свалявського району Закарпатської області стане місцем народження нового українського фестивалю – Polyana Music Festival.

Євгенія Стрижевська, ідеолог Polyana Music Festival: «Ми створюємо в Україні новий і, сподіваємося, значимий фестиваль. Мотиви і вигоди очевидні: більше культурних подій в країні – вищий інтерес до неї. Чим більше у нас красивого – тим більше позитивних емоцій. Культура наповнює економіку і формує добре сусідство».

За словами організаторів, кожна із двох сцен тішитиме меломанів 16-годинною щоденною музичною програмою. Також відвідувачам фестивалю будуть запропоновані арт-програма, майстер-класи, тренінги та ярмарок. На фудкорті буде представлена карпатська гастрономія. Розміститися можна буде на території курорту (в більш ніж 200 готелях і садибах) або у наметовому містечку.

Головні гурти фестивалю:
Deep Forest (FR)
Chicane (UK)
ONUKA (UA)
Cepasa (UA)
Sun Groove (UA)
Morphom (UA)
Go-A (UA)
Shuma (BY)
TonikaDJBand (UA)
Sexy Suicide (PL)

На нічній сцені гостей фестивалю розважатимуть українські діджеї.

Більше про фестиваль можна дізнатися з його офіційного сайту.

Оперативні новини про усі оновлення лайнапу можна прочитати у офіційних спільнотах Polyana Music Festival у Facebook та ВКонтакте.