Побачив світ дебютний кліп гурту Лінія Маннергейма

Екранізована композиція увійшла до першого міньйону колективу.
Лінія Маннергейма Де Твоя Лінія 2018 кліп
Фото: скриншот з відео

Гурт Лінія Маннергейма, учасниками якого є екс-вокаліст Оркестру Че Олег Каданов, а також Сергій Жадан та Євген Турчинов з гурту Жадан і Собаки, розжився першим відеокліпом. Виднограй «Де Твоя Лінія?» побачив світ сьомого березня і був створений у співпраці музикантів з журналістами медіапроекту «Накипіло».

«”Де Твоя Лінія?” – історія про вибір, який нам усім рано чи пізно доводиться робити в цьому житті, про принципи та переконання, які нас формують і які нам випадає відстоювати, про лінії, які ми проводимо, відділяючи світло й захищаючись від темряви», – йдеться у анотації до відео.

Знімальною командою відео виступили: Наталя Курдюкова, Сергій Клепиця, Гліб Тимошенко, Кирило Гончар, Іван Горб, Дмитро Следюк та Олег Абрамичев.

Відеокліп «Де Твоя Лінія?»:

Екранізована композиція стала заголовним треком першого міні-альбому гурту Лінія Маннергейма, який вийшов наприкінці лютого.

«Після року роздумів та експериментів, після тривалої репетиційної та студійної роботи, ми нарешті презентуємо вашій увазі наш дебютний міні-альбом “Де Твоя Лінія?”.
До нього увійшло кілька композицій, записаних нами протягом останніх місяців. Деякі з них ви чули на наших виступах, дещо почуєте вперше. Для нас це справді важливий момент, на який ми чекали цілий рік – від часу нашого першого минулорічного концерту», – прокоментував появу платівки Сергій Жадан.

Нагадаємо, що раніше гурт анонсував перші дати туру. Наживо дебютний EP колективу почують у Харкові, Кропивницькому, Одесі, Дніпрі, Києві та у Львові.