Побачив світ дебютний кліп етно-електронного проекту MUND «Blue Eyed Stranger»

MUND Blue Eyed Stranger video кліп Пимін Давідов
Фото: скриншот із кліпу

Днями у мережі з’явився дебютний відеокліп музичного проекту Пиміна Давідова MUND. Його автор відомий у першу чергу як успішний фотограф, що співпрацював із такими глянцевими виданнями, як ELLE, L’officiel, Lumiere, Magnus, Swo та Vogue, а також із Джамалою, ONUKA та іншими вітчизняними артистами.

Повідомляється, що промо-відео до пісні «Blue Eyed Stranger» було відзняте у рідних для Пиміна Карпатах (сам музикант родом із Ужгорода).

«Знімали відео біля гори Гемби, що в Карпатах. За три знімальні дні ми устигли потрапити під дощ, град та сніг, заблукати у нічному лісі вночі і втратити квадрокоптер», – розповідає про перепетії знімального процесу Давідов.

Відеокліп «Blue Eyed Stranger»:

Екранізована композиція стане частиною дебютного альбому MUND, вихід якого має відбутися восени.

«Платівка називатиметься “Hunting”. Цією назвою я хотів передати своє “полювання” на нові звуки і певною мірою – на ментальні пошуки самого себе.
Майбутній альбом, 80% якого було записано на моїй домашній студії у Києві, буде багатий на експерименти зі звуком. Наприклад, змодульовані в Max/MSP звуки кісток, заліза і каменів. У такий спосіб я хотів досягнути “суворості” у треках. А мелодії виконані духовими зробили їхнє звучання теплим», – розповів MusicInUA про майбутній лонгплей Пимін.

Нагадаємо, нещодавно побачив світ «домашній» реліз електронного проекту Sweet Mountains.

Один коментар “Побачив світ дебютний кліп етно-електронного проекту MUND «Blue Eyed Stranger»

Comments are closed.