Плесо представили заключне відео із акустичного сету свого фронтмена у костелі

Олександр Васецький переспівав «Summertime» Елли Фіцджеральд.
pleso-summertime-video-cover-ella-fitzgerald
Фото: скриншот із відео

Учора, 14 вересня, львівські інді-рокери оприлюднили третє лайв-відео із акустичного сету Олександра Васецького у приміщенні місцевого костелу святого Лазаря.

На відміну від двох попередніх робіт із творчого доробку колективу, цей відеозапис містить переспів відомого хіта Елли Фіцджеральд.

«Мабуть, усі чули цю пісню у виконанні Елли Фіцджеральд. Але мало хто знає, що у її основі лежить українська колискова “Ой Ходить Сон Коло Вікон”. Кому цікава її історія, вам сюди», – сказано у описі до ролика.

Відео акустичного виконання Олександром Васецьким пісні «Summertime»:

Нагадаємо, раніше було оприлюднено лайв-відео на пісні «Висота» та «Імена», які було зафільмовано у рамках цього акустичного сету.

«Цей проект – синтез роботи Юлі та Андрія Пастернаків з Woodsee Studio та Івана Огара з Time Based Stereo Recording. Останній дав можливість записатись на втричі старші за мене мікрофони. У такі колись співав Елвіс. Це був неймовірний досвід і один з найсильніших моментів у моєму житті. Цьому багато у чому посприяла атмосфера самого костелу святого Лазаря», – розповів MusicInUA Олександр Васецький.

Нагадаємо, перші дві оприлюднені пісні у рамках цього проекту стануть частиною майбутнього міні-альбому Плесо, вихід якого очікується до кінця осені. Наживо почути ці та інші композиції колективу можна буде восьмого жовтня в рамках цьогорічного Lviv Acoustic Fest. Квитки на фестиваль доступні за цим посиланням.