Пісня Omodada потрапила до двадцятки кращих композицій 2015 року за версією американського видання

Трек проекту Omodada, автором якого є знаний тернопільський музикант та саунд-продюсер Лесик Драчук, потрапив до списку двадцяти найкращих композицій минулого року за версією американського онлайн-журналу «Stereo Embers Magazine».

Пісня «All My Gods» (в записі якої взяла участь Наталія Багрій, вокалістка гурту TikTu) увійшла в топ-20, що був складений оглядачем видання Меттом Слоуном.

«По-справжньому фантастичний музичний саспенс (у кінематографі – стан хвилювання, напруження, який, постійно наростає, робить глядача ніби живим учасником подій – Прим. ред.) і ангельський вокал Наталії. Тепер я буду пильніше стежити за цим українським виконавцем», – написав Метт у своїй статті.

Зазначимо, композиція «All My Gods» стала частиною міні-альбому Omodada «Кімнати», що вийшов минулої осені.

«Це епічний твір про подорож на Марс… Труби та кларнети підкреслюють помпезність намірів авторів композиції. Нам хотілося створити атмосферну космічну картину з видом через ілюмінатор на безмежний космос, співаючи свою останню пісню в кораблі, що прямує на червону планету. Це був би ідеальний саундтрек для [телеканалу] Discovery Science», – розповів про композицію її автор для нашої рубрики «Трекінг».

Композиція «All My Gods»:

Наразі міні-альбом, куди увійшла ця пісня, можна придбати на офіційному Бендкемпі проекту.

Зазначимо, окрім Omodada до топу також потрапила і пісня «Orion» українсько-канадського дуету Ummagma: