Піккардійська Терція виклали дебютний альбом у мережу

У такий спосіб львівський акапельний колектив відзначив 27-річчя свого існування та 25-річчя релізу цієї платівки.
Піккардійська Терція альбом Піккардійська Терція скачати слухати Маркіян Іващишин Володимир Якимець

Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Ярослав Мончак

До 27-ї річниці існування львів’яни Піккардійська Терція зробили своїм прихильникам подарунок – виклали у мережу для безкоштовного прослуховування дебютний альбом.

«Сьогодні, 24 вересня 2019 року, вокальній формації Піккардійська Терція виповнюється 27 років. З цієї нагоди акапельний колектив вирішив зробити своїм шанувальникам подарунок – опублікував на власному Ютюб-каналі свій перший альбом, який так і називається “Піккардійська Терція”», – значиться у поширеному прес-службою гурту прес-релізі.

Дебютник Піккардійської Терції побачив світ восени 1994 року і умістив у собі 11 композицій – усе, що львівська формація створила за два роки, від часу свого заснування.

«Це був час, коли ми були повністю відкриті для світу і світ приймав нас такими, якими ми були. Ми були молоді, з юнацьким максималізмом бралися за нові пісні, проекти. Нам усе було цікаво! Свій перший альбом записали за місяць. На акапельному звучанні “Терції” наполіг керівник “Дзиґи” Маркіян Іващишин. Тож наша перша збірка зазвучала саме а капела, за єдиним винятком – пісня “Талісман” була записана у супроводі фортепіано», – пригадує незмінний художній керівник Піккардійської Терції Володимир Якимець.

Альбом «Піккардійська Терція»:

Додамо, що цей лонгплей було випущено на аудіокасеті і донедавна він не був доступний для вільного прослуховування.

Нагадаємо, у травні Піккардійська Терція представили лірик-відео на пісню «Львів», яку присвятили 763-річчю міста Лева.

За матеріалами: прес-служби гурту.