Pianoбой у новому кліпі привертають увагу громадськості до шкільного булінгу

За словами Дмитра Шурова, цей виднограй присвячується всім «не таким, як усі».
Pianoбой - Все Що Тебе Не Вбиває
Фото: скриншот з відео

Гурт Pianoбой на чолі з Дмитром Шуровим презентували новий сингл, який увійде до майбутньої платівки колективу. Пісня отримала назву «Все, Що Тебе Не Вбиває», а її реліз відбувся сьогодні, 11 квітня.

«Усім “не таким, як усі” присвячується! Не бійтесь бути собою, навіть, якщо ви не схожі на  більшість. Ті, хто нас любить, роблять нас сильними, а ті, хто ненавидить – нестримними. Кожна людина унікальна у світі. А все, що тебе не вбиває, нехай тебе не лякає», – коментує роботу фронтмен Pianoбой.

Разом із виходом композиції відбувся й офіційний реліз кліпу «Все, Що Тебе Не Вбиває». Режисером відео став Гео Лерос, який, до слова, уже має досвід роботи з Дмитром Шуровим і Ко, адже працював над виднограєм «Лучшее, Что Есть». Головні ролі виконали Антон Єжов і Поліна Ворона.

Музиканти і режисер прагнуть цим відео привернути увагу громадськості до проблеми булінгу (прояв агресії з подальшим залякуванням особистості і появою можливості її повного підпорядкування собі і своїм інтересам. – Прим. ред.), який нині поширений у школах.

Відеокліп «Все, Що Тебе Не Вбиває»:

Також команда Pianoбой оголосили конкурс серед українських шкіл у коментарях до виднограю.

«Залишайте коментарі під відео від своєї школи (пишіть, що забажаєте, але в кінці — № та місто) і школа, яка набере найбільшу кількість коментарів від унікальних користувачів, отримає концерт Pianoбой у себе в травні! Камон!», — йдеться у дописі.

Нагадаємо, що восени минулого року Pianoбой екранізували «найдобрішу та найромантичнішу» пісню з репертуару гурту.