Pianoбой представили «інопланетний» кліп

Музиканти екранізували свій україномовний сингл «Родимки».
PianoБой Родимки video кліп Дмитро Шуров MusicInUA.com
Фото: стоп-кадр із кліпу

Гурт Дмитра Шурова нарешті презентував відеокліп «Родимки», сюжет якого побудовано навколо проникливої історії двох інопланетян.

«Ми нічого не знаємо про тих, з ким ми поруч. Придивишся уважніше – і твоя кохана людина виявиться іншопланетянином. Але якщо вам добре разом, значить так треба», – зазначено у описі до відео.

Офіційний відеокліп на пісню «Родимки»:

Зазначимо, до створення ролика доклали руку фахівці продакшену Radioaktive Film, відомого серед іншого і роботою над останнім кліпом британців Coldplay «Up&Up»:

Сам екранізований сингл є україномовною версією пісні «Родинки», що стала частиною третього альбому Pianoбой «Take Off».

«Українська версія пісні народилась у ході туру Україною з альбомом “Take Off”. Це не просто переклад пісні [“Родинки”] – вона стала більш емоційною, ніж альбомна. У записі з’явились нові інструменти і тепер вона більше нагадує те, як ми граємо її на концертах. При цьому ідея пісні залишилась незмінною – давайте думати про майбутнє, любити себе та інших людей, шукати своє кохання, з яким можна “розбити сад, зробити дітей”, розвиватись і жити на повну, “стрибаючи у височінь”», – розповів про нову версію композиції Дмитро Шуров.

Цифрову копію синглу «Родимки» можна придбати в магазині iTunes.