Pianoбой поділився «Коханням»

Сьогодні побачив світ перший україномовний сингл сольного проекту Дмитра Шурова.

«Кохання» – перший досвід спільної роботи лейблів «Музика для Мас» та «Enjoy Records». Останній видає таких артистів, як The Maneken, Jamala, ONUKA, Bahroma та Peter And The Wolves.

«Кохання» – пісня, яку я давно виношував, приміряв до неї різні рядки і рифи, але остаточно вона народилася після весняного триб’юту Кузьми. Мабуть, спостерігаючи стільки різних емоцій у людей, мені захотілося об’єднати їх і висловити у музиці. Більшість пісень на тему кохання пишуться для конкретної людини або для декількох одразу. А ця пісня адресована коханню, як такому. Його, як і музику, важко пояснити і майже неможливо контролювати. Кохання всередині і ми, прислухаючись до нього, живемо, поки воно не знаходить відгук в іншій людині. Тоді воно багаторазово посилюється і здатне творити дива і перемагати будь-яке зло» – розповів Дмитро Шуров.

Сингл «Кохання»:

«З музичної точки зору, пісня «Кохання» – це моя улюблена стихія – soul, піаніно, Hammond, багато рідкісних і старовинних інструментів, живі струнні, жіночі бек-вокали, і весь цей рок-н-рол записується на інструментах 60-х років , зараз, в 21-му столітті, в студії «ДЫШУ», де я можу працювати в будь-який час доби», – зазначив Дмитро.

Нагадаємо, що мастеринг пісні зроблено на культовій студії Abbey Road, звукоінженером Френком Аркрайтом, що працював над альбомами Radiohead, Coldplay, Arcade Fire, Oasis, System Of A Down, Placebo та багатьма іншими.

Придбати цей сингл можна за посиланням.

Також стало відомо, що на пісню «Кохання» було знято відеокліп. Головні ролі у ньому зіграли Володимир Зеленський та Олена Кравець із студії «Квартал 95». Його прем’єра відбудеться найближчим часом.

Нагадаємо, що оприлюднена композиція стала другим за рахунком синглом Pianoбоя, що увійде до майбутнього, третього альбому проекту. Перший сингл «Горя Чуть Слышно» було випущено комерційним релізом 28 квітня. А уже 12 травня відбулася прем’єра кліпу на нього:

За матеріалами: прес-служби колективу

Один коментар “Pianoбой поділився «Коханням»

  1. Дикий плагіат, цікаво чи не виношував він пісні бітлів чи ролінгів:)))

Comments are closed.