Перший мільйон переглядів кліпу ONUKA на україномовну версію пісні «Misto»

Це уже другий кліп-мільйонер колективу.

Сьогодні, 29 серпня, другий кліп із творчого доробку гурту ONUKA перетнув мільйонну позначку. Ним стала екранізація україномовної версії пісні «Misto», прем’єра якої відбулася 31 травня 2015 року, на День Києва.

Ната Жижченко, фронтвумен ONUKA про кліп: «Ми дуже поспішали, щоб устигнути випустити відео у День Києва – це наше зізнання місту у любові. Київ – чарівне місце, яке мене завжди надихає. Обожнюю момент, коли літак приземляється у Жулянах або Борисполі. Відкривається десятий дихання, я виходжу з терміналу, роблю ковток повітря і відчуваю прилив сил».

Зазначимо, що ця композиція має і англомовну версію, яку також було екранізовано. В обох випадках режисером став [уже теперішній] чоловік Нати Євген Філатов.

«Насправді, спочатку [композиція] “Misto” була написана англійською. Потім з’явився український текст, ця пісня стала однією з найпопулярніших у ONUKA і ми відмовилися від ідеї випускати англомовну версію. Коли почалася підготовка до туру США та Канадою, ми вирішили до неї повернутися та опублікувати у день, коли стартує турне…», – було зазначено у описі до кліпу «City».

Наразі кліп на англомовну версію пісні «Misto» має трохи більше 243 тисяч переглядів. А от найпопулярнішим промо-відеороликом ONUKA є екранізація композиції «Time» із майже 1,6 мільйону переглядів.

Нагадаємо, найсвіжішим офіційним відео колективу є екранізація титульної пісні із лютневого міні-альбому «Vidlik»: