Патроничі представили тематичний сингл «Цієї Осені»

Цю пісню музиканти називають «справжнім осіннім саундтреком».
Патроничі Цієї Осені нова пісня сингл Андрій Гриньків скачати купити

Фото: з офіційного сайту гурту / © Сергій Мосевич

Учора, 28 вересня, франківська п’ятірка Патроничі офіційно презентувала сингл «Цієї Осені», що став першим новим матеріалом колективу з часу виходу альбому «Знаєш.Чуєш.Бачиш».

«”Цієї Осені” – результат тривалих експериментів Патроничів над звуком і аранжуванням. Напрямок звучання треку, як стверджують музиканти, задасть курс наступним аудіороботам. Процес запису відбувався на студії Frost Magnetic у рідному для команди Івано-Франківську, на якій, нагадаємо, був записаний і останній альбом “Знаєш.Чуєш.Бачиш.”», – повідомляють у прес-службі гурту.

За словами фронтмена колективу Андрія Гриньківа, ця пісня є своєрідною «машиною часу».

«”Цієї Осені” – це справжній осінній саундтрек, який, як машина часу, повертає нас у дитинство. Великі гучні компанії, пісні навколо вогнища і посмішки близьких людей – здавалося, так буде завжди. Дорослішаючи, на жаль, ми часто забуваємо про тих, з ким виростали. Ця пісня – своєрідне нагадування про те, що не зважаючи на будь-які життєві обставини, потрібно підтримувати зв’язок зі старими друзями.
Хочеться відзначити і музичну складову треку. Чи не вперше, ми повністю відійшли від перегружених гітар, віддавши перевагу більш легкому звучанню», – розповів про новинку у творчому активі Патроничів вокаліст гурту.

Сингл «Цієї Осені»:

Цифрову копію пісні можна придбати у магазині Google Play.

Повідомляється, що наприкінці жовтня Патроничі відправляться в тур на підтримку цього синглу, у рамках якого представлять оновлену концертну програму. Міста та деталі туру колектив оголосить згодом.

Нагадаємо, у лютому цього року Патроничі презентували свій другий студійний альбом «Знаєш.Чуєш.Бачиш», із одним із лід-синглів з якого можна ознайомитись нижче.

За матеріалами: прес-служби гурту