Паризька романтика та львівська меланхолія у дебютному EP молодого виконавця зі Львова Монтеск’є

Один із найяскравіших цьогорічних дебютів в українській музиці!
Монтескє Ігор Хоркавий Таксі Монтескє Паліндром Святковий Мауглі скачати завантажити

Скарбниця української музики збагатилася чудовим релізом від львівського музичного проєкту Монтеск’є, який має назву «Таксі Монтеск’є» та складається з п’яти пісень.

«EP “Таксі Монтеск’є” – це п’ять пісень, написаних в Парижі, Львові та в дорозі. Про спроби не загубитися у світі, що швидко змінюється, паризькі площі, привокзальний туман Львова та самураїв на Галичині. Лейтмотивом альбому, що пронизує усі пісні, є хаотичний рух людини у міському часопросторі, який неможливо контролювати, та романтика миттєвостей життя, що несвідомо закарбовуються у нашій пам’яті», – йдеться у описі до релізу.

Стилістично творчість Монтеск’є є вишуканою сумішшю французького попу, шугейзу, синтіпопу та дрімпопу.

Послухати платівку можна на Бендкемпі митця.

Також міні-альбом можна знайти на усіх популярних стрімінгових сервісах.

Додамо, що Монтеск’є – сольний проєкт музиканта-мультиінструменталіста зі Львова Ігоря Хоркавого. Над записом усіх інструментів та аранжуваннями митець працює самостійно. Він також є гітаристом та клавішником лайв-бенду Паліндрома та співавтором музики для «Святковий», «Мауглі» та кількох інших пісень з другого альбому сольного проєкту Степана Бурбана.

Відомо, що Ігор Хоркавий більше п’яти років прожив у Кракові, Марселі та Парижі.

«Саме багатокультурний досвід за кордоном та подорожі найбільше вплинули на становлення Монтеск’є як музиканта та автора текстів. З ідейних міркувань він вирішив повернутися в Україну», – повідомляють у прес-службі музиканта.

У березні 2020 року з’явився перший сингл «Осінь На Майдані Кліші» та кліп на нього, знятий Монтеск’є власноруч у Парижі.

Другий сингл «8 Самурай» вийшов на початку квітня цього року.

Нагадаємо, нещодавно львівський інді-гурт The Castle представив провокативний кліп, сповнений «символізму та багатозначних образів».

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button