Панк-рокери Robots Don’t Cry презентували EP «Pluto Is Not A Planet»

Реліз відрізняється від того, що музиканти робили раніше.
2017 Robots Don’t Cry EP Pluto Is Not A Planet
Фото: надане учасниками гурту

Сьогодні, першого листопада, столичний рок-гурт Robots Don’t Cry випустив новий міні-альбом «Pluto Is Not A Planet».

Платівка, яка міститить треки «Not A Judge», «Shoot Me Like A Devil» і «Fuck The Dogs» (на цю пісню кілька днів тому «роботи» презентували відеокліп), стала першим англомовним релізом у дискографії команди.

Володимир “Greg” Богуш, фронтмен Robots Don’t Cry: «Чому англійською? Я часто подорожую світом і іноді вмикаю наші пісні місцевим жителям. Кажуть, що їм дуже подобається, але хотілося б ще знати, про що співаємо. Ось і вирішили піти на такий мовний експеримент».

Як розповів гітарист гурту Юрій Цукат, робота над міньйоном почалася ще на початку 2017 року.

Юрій Цукат, гітарист Robots Don’t Cry: «Довго шукали звук. А допомагав нам у цьому Костянтин Пижов (гітарист гурту Валентин Стрикало, екс-учасник білоруського гараж-рок-команди The Toobes. – Прим. ред.). У процесі запису і зведення сім нових треків трансформувалися в три фінальних рок-бойовика».

Загалом, за словами Юрія, релізом учасники колективу «дуже задоволені».

«Можливо, це трохи інші “роботи”, менш звичні, але, звісно ж, гранично чесні і неймовірно драйвові», – додав один із лідерів RDC.

Прослухати міні-альбом «Pluto Is Not A Planet» можна на офіційному Саундклауді гурту:

Також реліз доступний для купівлі у онлайн-магазинах iTunes та Google Play.

До речі, уже десятого листопада Robots Don’t Cry презентують «Pluto Is Not A Planet» у київському клубі Mezzanine (вул. Нижньоюрківська, 31). Квитки на захід можна придбати на сайті 2Event. Вартість вхідних запрошень становить від 100 до 200 гривень.

На сьогодні у активі столичних панків п’ять повноформатних альбомів, декілька міні-альбомів та синглів, у тому числі україномовний трек «Струм», який побачив світ у березні 2017 року.

Нагадаємо, взимку 2015-го Robots Don’t Cry випустили збірку синглів «Верни Мне Мой 2007».