Panivalkova закликають «піднажати» із фінансовою допомогою для завершення запису їхнього альбому

Panivalkova Ірина Кульшенко Ірина Лузіна Даша Пугачова
Фото: скриншот із відео

Дівчата з гурту Panivalkova відзвітували про витрачені кошти на запис дебютного альбому та закликали усіх небайдужих до їхньої творчості активніше допомагати із завершенням роботи над ним.

За словами Ірини Кульшенко, Ірини Лузіної та Даші Пугачової, левову частину роботи по створенню дебютної платівки вони уже виконали, проте залишився найвідповідальніший її етап – зведення, мастеринг та концертна презентація.

«Привіт усім! Ми – гурт Panivalkova!
Процес запису нашого альбому завершується, завдяки підтримці наших рідних, друзів, слухачів, та випадкових перехожих.
Окрім основних інструментів – клавіш, барабанів, укулеле – ми записали трубу, бас-гітару, контрабас, джембе, литаври і навіть оперну співачку.
Концепції пісень потребували різного звучання, і ми писали їх на вулиці, на даху, в концертній залі БК «КПІ», в [Київському інституті музики імені Р. М.] Глієра, вдома, в гостях, в кафе, на професійних студіях.
Ми продовжуємо працювати над матеріалом і попереду у нас ще мастеринг і весняна презентація.
Дякуємо! Ми отримуємо допомогу не лише з України, а й з Білорусі, США та Європи. Ваша підтримка надихає і спонукає нас працювати ще старанніше та допомагає реалізувати найсміливіші ідеїї.
Отримуючи ваші листи та допомогу, ми віримо, що альбом дійсно чекають. І ми відчуваємо відповідальність та хвилюємось за його якість.
Ми працюємо максимально, але є речі, які залежать від інших людей – це зведенння та мастеринг. А робота професіоналів у цій сфері вартує великих коштів.
Щоб дописати альбом і якісно представити його на концерті, нам усе ще потрібна ваша допомога. Піднажмемо, друзі!», – закликають дівчата у спеціально відзнятому відео.

Допомогти Panivalkova можна на сайті гурту. За це кожен із «спонсорів» отримає подарунок, відповідно до об’ємів наданої допомоги. Серед «призів» значаться: майбутній лонгплей на компакт-дисках із автографами учасниць гурту, варення та персональний віршик від Panivalkova, іменні запрошення на дві персони на презентацію альбому, посилка-сюрприз, запис спільного музичного відео (кавер-версія будь-якої пісні), побачення з учасницями Panivalkova, похід в караоке у компанії дівчат та персональний акустичний концерт.

У своїй офіційній спільноті у Facebook Panivalkova створили спеціальний фотоальбом, у якому регулярно викладають світлини перебігу робочого процесу по створенню лонгплею.

Відео із процесу запису оперної співачки (своє ім’я вона просила не розголошувати. – Прим. ред) для альбому київського тріо.

Нагадаємо, дебютний міні-альбом Panivalkova потрапив до 20 найкращих EP 2014 року за версією MusicInUA.