Panivalkova виступлять в середньовічній церкві в Нідерландах

Колектив представить Україну на популярному заході ESNS.
панівалькова-концерт-2018
Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Олександра Патока

Київське тріо Panivalkova візьме участь у європейській музичній платформі Eurosonic Noorderslag (ESNS), яка проходитиме у нідерландському місті Гронінген.

Відомо, що Panivalkova – єдиний учасник від України у цьому році. Виступи жіночого гурту відбудуться 18 і 19 січня у середньовічній церкві Der Aa-Kerk  і на сцені Grand Theatre відповідно (події у Facebook).

Додамо, що захід ESNS дозволяє музикантам з різних країн світу потрапити на міжнародну музичну сцену. Цього року у лайн-апі платформи представлено понад 300 артистів із 32 країн.

«Eurosonic Noorderslag є величезним майданчиком для зустрічі фестивальних промоутерів, музичних агентів, букерів та інших фахівців сфери. Щорічно подію відвідує близько чотирьох тисяч делегатів з усього світу. У рамках Eurosonic вже виступали всесвітньо відомі артисти Hozier, Mando Diao, The Libertines, Franz Ferdinand, Balthazar, James Blake, Jessie Ware та інші», – розповіли у прес-службі Panivalkova.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Panivalkova презентували лайв-відео на пісню «Космополітік»:

Раніше дівчата представили «повну» версію синглу «Докучаю». Свіжості і необхідного драматизму композиції надала поезія Ліни Костенко.

За матеріалами: прес-служби гурту