PANCHYSHYN представили проникливу пісню про розставання

Пісня «Відпускаю» була створена учасниками колективу ще під час весняного карантину, але презентувати її музиканти від початку планували саме восени.
PANCHYSHYN Відпускаю Остап Панчишин Аліна Панчишин
Фото: надане прес-службою гурту.

Львівський інді-гурт PANCHYSHYN презентував нову пісню «Відпускаю», яка присвячена розставанню.

«Відпустити щиро, по справжньому – найважча робота душі. Особливо – відпустити того, кого любиш. Кожен з нас проходив через це. Часом ми готові залишити щось добровільно, а часом нам доводиться відпускати те, чого вже і так немає у нашому житті – спогади і почуття, які назавжди лишилися в минулому. Відпустити, забути, пробачити і просто рухатись далі. Вдих-видих. Життя продовжується», – розповідають про головну ідею пісні у пресслужбі гурту.

Музику до композиції «Відпускаю» створив лідер PANCHYSHYN Остап Панчишин, а слова написала його дружина – Аліна Панчишин.

«У вас є людина, з якою ви закінчуєте речення/фрази один одного, бо так добре відчуваєте один одного? У мене от є людина, яка закінчує за мене цілу пісню – тобто пише тексти. І, напевно, проживає у тих віршах щось своє. А я своє. Отак і живем… Одна історія різних часів і різних людей», – розповідає про творчий процес створення нових пісень для свого гурту Остап Панчишин.

Сингл «Відпускаю»:

Музиканти сповіщають, що вже відзняли кліп на «Відпускаю» і покажуть його найближчим часом.

Нагадаємо, нещодавно дніпряни Кімната Гретхен випустили шикарний альбом «Теорія Неймовірності».

За матеріалами: прес-служби гурту.