Пан Пупец’ випустили прощальний сингл «Не Вмирай Молодий»

Прикарпатський панк-рок-гурт офіційно припинив своє існування.

Рок-тріо Пан Пупец’ із Івано-Франківська записали сингл-реквієм «Не Вмирай Молодий». Композиція стала останнім творчим доробком у активі гурту, який припинив своє існування.

«Вони відходять від нас і йдуть собі далі, залишаючи лиш спомин про себе у своїх псалмах, які найпалкіші шанувальники зберігають на видному місці у своїй фонотеці. Не  сумуймо за ними, а проведемо їх і залишимо собі про них тих, кого роками називали Пан Пупец’, добрий спомин», – йдеться у прес-релізі.

Над композицією «Не Вмирай Молодий», реліз якої відбувся 14 квітня, учасники гурту Станіслав Боднарук, Олег Мороз та Андрій Михайлов працювали на місцевій студії Frost Magnetic Records протягом 2016–2017 років.

Гурт Пан Пупец’ було створено у 2004 році. У дискографії колективу є два повноформатних альбоми – «Пан Пупецє» (2006) і «Дабудай» (2014), а також міньйони «П’ятниця-Хлоп’ятниця!» (2003) та «P.Z.» (2009).

Нагадаємо, що у листопаді минулого року франківці презентували сингл «Дримба» та красивий анімований відеоролик до нього.

3 коментарів “Пан Пупец’ випустили прощальний сингл «Не Вмирай Молодий»

Comments are closed.