PALiLAP представив інструментальну версію синглу «Не Відчуваю»

За словами музиканта, цей трек сприймається, як цілком самостійний та завершений твір».
PALiLAP Не Відчуваю Максим Савченко інструментал instrumental
Фото: надане прес-службою музиканта

Через вісім днів після презентації свіжого синглу «Не Відчуваю», засновник столичного проекту PALiLAP Максим Савченко представив його інструментальну частину.

«Я дуже ретельно працював над “Не Відпускай” і вважаю, що це найкраще, що я наразі випускав. Сьогодні ж хочу представити “фундамент” цієї пісні – її інструментальну частину. Як на мене, цей трек сприймається, як цілком самостійний, завершений твір», – розповідає музикант.

Зазначимо, пісня «Не Відчуваю» передує випуску нового, другого за рахунком, міні-альбому «СОН».

Свіжа аудіоробота суттєво відрізняється від попередньго матеріалу PALiLAP більш виваженим аранжуванням та відходом від поп-орієнтованого звучання у бік електроніки.

Максим Савченко, засновник та одноосібний учасник проекту PALiLAP: «Пісня “Не Відчуваю” написана на одному диханні одного теплого осіннього вечора. Для мене це був період невизначеності та постійного пошуку у всіх сферах життя. Скоріше за все, кожен по-своєму буде трактувати сенс пісні. Проте для мене, це насамперед розмова зі світом мовою музики».

Цифрову копію синглу «Не Відчуваю» можна купити в магазині Google Play.

Щодо майбутнього міні-альбому PALiLAP, то його реліз заплановано на початок весни.

«Міні-альбом “СОН” – це рік пошуку нового звучання та спроба вийти за жанрові обмеження. Нові пісні доволі різнопланові, із більш зрілим аранжуванням. Я пишаюсь цим матеріалом і з нетерпінням чекаю тієї миті, коли зможу презентувати його слухачам», – розповідає Савченко.

Нагадаємо, дебютний EP PALiLAP «Чудо» побачив світ весною 2017 року. Послухати його можна нижче.

За матеріалами: прес-служби музиканта