Організатори Lviv Acoustic Fest оголосили повну програму головної сцени

Упродовж двох днів на ній виступить десять найцікавіших молодих колективів сучасності.
Lviv Acoustic Fest  The Elephants Плесо Latexfauna Panivalkova Mari Cheba Myopia  Lemko Bluegrass Band Blooms Corda Один В Каное Adam
Ілюстрація: надана прес-службою фестивалю

Сьогодні, сьомого вересня, за місяць до початку фестивалю Lviv Acoustic Fest його організатори повідомили імена усіх артистів, що виступатимуть на головній сцені.

У перший день заходу – восьмого жовтня – сцену ділитимуть Adam, The Elephants, Плесо, Latexfauna та Panivalkova. Наступного дня своєю творчістю відвідувачів фестивалю тішимуть Mari Cheba, Myopia, Lemko Bluegrass Band, Blooms Corda та Один В Каное.

Незабаром організатори також оголосять ті гурти, які гратимуть упродовж двох днів на денній сцені Lviv Acoustic Fest.

Квитки на фестиваль можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, Lviv Acoustic Fest проводиться у Львові із 2013 року. За час свого існування у його рамках свої акустичні програми представили O.Torvald, Vivienne Mort, Pianoбой, Гапочка, Бахрома, ПНД, Zapaska, Sinoptik, Sasha Boole та багато інших артистів. Цього року усі гурти виступатимуть у повному складі і з повноцінним звуком.

«”Acoustic” у назві фестивалю – це настрій, а не вимога до звучання», – прокоментували зміну формату Lviv Acoustic Fest його організатори.

Цієї осені фестиваль пройде на території кінотеатру «Львів», що розташований у самому центрі Стрийського парку. Захід стане першою масштабною подією на території кінотеатру за останні роки, де у майбутньому заплановано створити новий культурний осередок на мапі міста.

За матеріалами: прес-служби фестивалю