Організатори «Lviv Acoustic Fest 2017» оголосли повний лайн-ап головної сцени

Упродовж двох днів фестивалю на ній виступить 12 артистів.
Lviv Acoustic Fest LAF Один В Каное Сальто Назад Sasha Boole Brunettes Shoot Blondes Blooms Corda Zapaska Tik Tu MAiAK её [O] Агата Вільчик admt
Ілюстрація: частина графічного супроводу цьогорічного фестивалю

Днями організатори Lviv Acoustic Fest оголосили повний перелік артистів, що стануть частиною цьогорічного музичного дійства.

«Цього року LAF відбудеться на території !Festrepublic 14 та 15 жовтня. На головній сцені фестивалю виступлять уже відомі і улюблені гурти: Один В Каное, Сальто Назад, Sasha Boole (уперше у повному складі), Brunettes Shoot Blondes, Blooms Corda, Zapaska, Tik Tu. Вперше виступатимуть у Львові експресивні MAiAK та гурти з лаконічними назвами та цікавою музикою – её та [O]», – зазначили у прес-службі фестивалю.

Також серед учасників цьогорічного музичного заходу названо переможців конкурсу для молодих артистів – Агату Вільчик та гурт adm:t.

«Відкриватимуть головну сцену гурти, які перемогли у відборі та отримали найбільшу підтримку у глядацькому голосуванні. Це учасниця телепроекту “Голос країни” – харків’янка Агата Вільчик (з акомпанементом Анни Мінакової) – та акустичний інді-фолк-гурт з Києва – adm:t», – сказано у поширеному організаторами прес-релізі.

Цікаво, що цього року окрім основної програми у ніч з 14 на 15 жовтня «Lviv Acoustic Fest дивуватиме ще більш небанальною та оригінальною музичною підбіркою на LAF Night Stage». Для власників дводенних абонементів програма «Night Stage» включена у вартість квитків, які можна придбати за посиланням.

Також уже доступні квитки на один день фестивалю.

Зазначимо, що з минулого року Lviv Acoustic Fest організовує event-компанія Sviat Promo, яка «вдихнула нове життя у концепцію фестивалю», змінивши обов’язкову складову попередніх років – виступ артистів з акустичною програмою.