ONUKA завершить всеукраїнський тур іще одним концертом у Києві

BREVIS Onuka Sentrum концерт 6 червня
Фото: надане прес-службою співачки

Виступ сольного проекту Нати Жижченко у супроводі симфонічного оркестру BREVIS відбудеться шостого червня у столичному клубі «Sentrum». Окрім матеріалу із дебютного альбому співачка готується презентувати кілька нових пісень із майбутнього релізу, вихід якого відбудеться восени.

Зазначимо, що попередній столичний концерт ONUKA відбувся 14 березня й ознаменувався аншлагом. Усі 1300 квитків було розкуплено за два тижні до заходу.

Нагадаємо, що 17 квітня ONUKA відправиться у тур містами України, аби наживо познайомити меломанів із дебютним альбомом. Турне триватиме впродовж квітня–травня й охопить десять міст (не враховуючи київського концерту). Повний перелік дат виглядає так:

17 квітня – Івано-Франківськ
18 квітня – Чернівці
22 квітня – Харків
23 квітня – Дніпропетровськ
24 квітня – Кіровоград
25 квітня – Одеса
28 квітня – Рівне
29 квітня – Львів
15 травня – Луцьк
25 травня – Полтава.

Організатори повідомляють, що усі зазначені концерти будуть зіграні повним складом – вокал, клавішні, електронні ударні, два тромбони, валторна та бандура.

Щодо київського концерту ONUKA, то вартість квитків на нього коливається від 250 до 800 гривень. Придбати їх можна у тому числі й в онлайн-касах «Karabas.com» та «Concert.ua».

За матеріалами: прес-служби співачки