ONUKA відправиться у тур Америкою та Канадою

За одинадцять днів група зіграє дев'ять концертів.
ONUKA тур Америка Канада Ната Жижченко
Фото: надане прес-службою колективу

24 вересня концертом у американському місті Кембрідж (штат Массачусетс) розпочнеться гастрольний тур ONUKA по США і Канаді. За одинадцять днів група зіграє дев’ять концертів у Нью-Йорку, Філадельфії, Вашингтоні, Детройті, Торонто, Чикаго, Лос-Анджелесі та Сан-Франциско.

Розклад концертів туру:
24 вересня – Кембрідж (США)
25 вересня – Нью-Йорк (США)
26 вересня – Філадельфія (США)
27 вересня – Вашингтон (США)
29 вересня – Детройт (США)
1 жовтня – Торонто (Канада)
2 жовтня – Чикаго (США)
3 жовтня – Лос-Анджелес (США)
4 жовтня – Сан-Франциско (США)

У прес-службі ONUKA зазначають, що американські слухачі проявляють стійкий інтерес до творчості групи. За статистикою Саундклауду, композиції сольного проекту Нати Жижченко на території США і Канади було прослухано більше ста тисяч разів, що, приміром, на чверть більше, ніж у Росії. Окрім цього, кліп «Time» був презентований на одному з найавторитетніших музичних блогів в Північній Америці «MTV Iggy», а прем’єра композиції «Zavtra» відбулася на американському YouTube-каналі «Future Beats».

Зауважимо, що найближчим часом ONUKA можна буде почути на шести майданчиках літніх фестивалі: другого серпня колектив завітає на Бандерштат (Луцьк), шостого серпня відвідає білоруський «Mirum Music Festival» (Гродно), п’ять днів потому відправиться на угорський «Sziget», 14 серпня виступить на львівському «Zaxid», 23 серпня підніметься на сцену нового фестивалю «Crazzzy Days» (Лазурне, Херсонська область) та завершить фестивальну серію концертом п’ятого вересня на фестивалі «Республіка» (Кам’янець-Подільський).

Нагадаємо, що дебютий однойменний альбом ONUKA посів четверту сходинку рейтингу 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA:

За матеріалами: прес-служби колективу