ONUKA оприлюднили тизер нового синглу «Guns Don’t Shoot»

Композиція стане другою ластівкою із альбому «MOZAЇKA».
Onuka Guns Don't Shoot тизер
Фото: скриншот з відео

Київський етно-електронний гурт ONUKA оприлюднив тизер нового синглу зі своєї майбутньої, другої за рахунком, повноформатної платівки. Композиція «Guns Don’t Shoot» побачить світ уже сьомого листопада.

Раніше фронтвумент  гурту Ната Жижченко привідкрила завісу над новим синглом і зазначила, що ця пісня «міститиме дуже потужний меседж» до аудиторії ONUKA.

«Зараз ми інтенсивно працюємо над другим альбомом. Він буде дійсно мозаїчним та еклектичним. Не хочу розкривати до кінця всі секрети, ми про це ще ніде не заявляли, але другий сингл міститиме дуже потужний меседж до нашої аудиторії. Можливо, це буде перший наш твір, у якому змістовна складова переважатиме музичну», – сказала Жижченко.

Нагадаємо, реліз альбому «MOZAЇKA» запланований на листопад поточного року. Випускаючим лейблом альбому стане Vidlik Records.

Тизер синглу «Guns Don’t Shoot»:

У липні цього року відбулася презентація першого синглу із «мозаїчного» лонгплею. Композиція отримала назву «Vsesvit», а у її записі взяв участь беззмінний ідеолог легендарного французького проекту Deep Forest Ерік Муке (Eric Mouquet).

На сьогоднішній день у активі ONUKA є два міні-альбоми «Look» (який  очолив рейтинг 20 найкращих EP 2014 року за версією MusicInUA) та «Vidlik» (2016).

Зауважимо, що пісні з другого міньйону ONUKA стали саундтреком до фільму про Чорнобильську катастрофу.

Крім того, у дискографії колективу також є однойменний повноформатний альбом, який вийшов у 2014 році.

Раніше лідерка київського етно-електронного гурту назвала пісню, яка найкраще відображає її сутність. Цікаво, що свого часу ONUKA навіть зробили кавер-версію цього «радянського артхаусного» хіта.