One Planet Orchestra випустили кліп на пісню «ПривітСвіт»

У своєму новому відео кияни перелічили ті речі, які хочуть побачити після карантину.
One Planet Orchestra Привіт Світ 1PO ПривітСвіт відео кліп Саме Той Час! Павло Вишебаба
Фото: скриншот з кліпу.

«Антистресове відео, заряджене на підняття життєвого тонусу тим, хто втомився від карантину», – так коротко описують свій новий виднограй учасники київського гурту One Planet Orchestra на чолі з еко-активістом Павлом Вишебабою.

«Ви уже уявляли світ після COVID-19? Прості речі ми будемо відкривати для себе заново та насолоджуватись з новою силою. Кволе й зайве у наших щоденних діях зараз має шанс відпасти за непотрібністю», – коментують кліп на пісню «ПривітСвіт» музиканти.

Разом з тим, сам Павло на своїй сторінці у фейсбуці задається питанням: чого вам бракує в карантинних умовах?

«Сьогодні помітив, що мені, наприклад не вистачає бачити посмішку співрозмовника, тому що ми обидва в масках. Доводиться читати настрій по складочках навколо очей, а це вже додаткова навичка. У новому відео 1PO ми перелічили 100 речей, які ми хочемо побачити після карантину. Кліп вийшов доволі антистресовий… Ви вже придумали, що зробите, коли карантинні стіни впадуть?», – пише лідер формації One Planet Orchestra.

Додамо, що пісня «ПривітСвіт» – не нова. Вона є частиною дебютного альбому 1PO «Саме Той Час!», який вийшов ще у 2018 році. До речі, концептуального альбому, кожна композиція з якого розповідає про «нерозривний зв’язок усього живого, про мир, про красу і занепад світу, про Землю і любов на ній».

Слухати дебютник Павла Вишебаби і Ко можна вже тут і зараз:

Також радимо послухати пісню дніпрян Кімната Гретхен, яку вони присвятили легендарним музикантами.