Omodada Gee розжилися третім міні-альбомом

На початку березня Лесик Драчук та Олександр Пахомов порадували шанувальників довгоочікуваним студійником.

У вівторок, шостого березня, тернопільський дует Omodada Gee представив новий міні-альбом. Студійник, до якого увійшло п’ять треків, отримав  назву «Tretiy». Робота над піснями традиційно проходила  на місцевій студії Шпиталь Рекордс.

«Друзі, ось наш міні-альбом – “Третій”. Минулого року ми – Лесик Драчук та Олександр Пахомов – змогли зустрітись не більше п’яти разів на студії. Рівно стільки ж пісень сьогодні вам і презентуємо. Від щирого серця, з радісними лицями! Послухайте, почільтесь, а якщо сподобається – поширюйте», – йдеться на офіційній сторінці проекту у Facebook.

Додамо, що до свіжого міньйону увійшов і трек «Там», який побачив світ у березні 2017-го і «був покликаний розвіяти ностальгію за теплою половиною українського календарного року».

Слухати третій міні-альбом Omodada Gee можна на офіційному каналі проекту у YouTube:

Також платівка доступна для купівлі у онлайн-магазині iTunes.

Дует Omodada Gee утворився у 2012 році. Його основними ідейними натхненниками, вокалістами та музикантами є Олександр Пахомов та знаний саундпродюсер Лесик Драчук. Окрім EP «Tretiy» у дискографії колективу – лонгплей «Pinching Slimbar» та україномовний міні-альбом «У містах / Подумки / Море».

У 2014 році OmodaGee випустили кліп на пісню «Massive». Режисером відео став Алоізій Карамболь.

Нагадаємо, у грудні минулого року тернопільське інді-тріо Tik Tu представило нову композицію, що отримала назву «Зима». Цей сингл разом із попереднім аудіотвором – «Планида», що побачив світ на початку вересня, потрапить у другий альбому гурту. На його появу варто очікувати цього року.