Олександр Положинський припиняє свою участь у Тартаку і Був’є

Також музикант попросив усіх утриматися від запитань щодо такого його рішення.

Незмінний лідер гуртів Тартак та Був’є Олександр Положинський сповістив про припинення своєї участі у цих колективах.

Про це сьогодні, п’ятого лютого, музикант повідомив у відеозверненні, поширеному на своїй особистій сторінці у Фейсбуці.

«Йду із судилища по Riffmaster’у, хотів би вам сказати якусь позитивну новину, але, на жаль, нічого приємного сказати не можу. Більше того, маю ще одну неприємність для вас сповістити: для мене це дуже болісний момент, але тримати це в секреті, як мінімум, нечесно. Це ніяк не пов’язано зі справою, у якій судять Андрія [Антоненка], але так співпало, що нині я вирішив припинити свою участь у значній частині… свого життя. Я вирішив, що більше не виступатиму з Тартаком та Був’є», – розповів Положинський.

Також музикант попросив усіх утриматися від запитань щодо такого його рішення.

«Це сумно, непросто і болісно, але я зрозумів, що все: більше не можу. Просив би вас не впадати в депресняк з цього приводу. Все таки, це були прекрасні роки й багато хорошого ми зробили, подарували одне одному безліч приємностей», – зазначає Олександр.

Проте він не виключив, що продовжить займатись музикою у майбутньому.

«Що буде у майбутньому – не знаю: планів конкретних не маю. Це важко пояснювати словами. Можливо, це з часом відродиться у якось кращому, яскравішому варіанті. Хочу подякувати вам усім за те, що буди з нами усі ці роки, любили, підтримували: і для вас це все теж було чимось важливим – не тільки для мене», – підсумував Положинський.

Нагадаємо, гурт Тартак було засновано у 1996 році. За цей час ним було випущено десять альбомів, останній з яких побачив світ у 2018 році.

Гурт Був’є зявився у 2014 році як сайд-проект, в рамках якого Положинський реалізовував музичні ідею, що з різних причин не могли бути утіленими в межах Тартака. На сьогоднішній день дискографія цього гурту налічує два альбоми: «12 Пісень, Якими Був’є Сповіщає Про Своє Існування» (2016) та «12 Пісень, Якими Був’є Не Хоче Нікому Нічого Доводити» (2019).

Також у Олександра є третій – напівжартівливий проєкт – Ол.Ів.’Є, який він робить разом з фронтменом гурту NRavitsa Planet Іваном Маруничем. В його рамках музиканти під акустичну гітару виконують дотепні пісні, знімаючи це на відео, і щосуботи викладали ці ролики на Ютюб.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button