Олександр “Фоззі” Сидоренко оновив свій письменницький доробок

Олександр Фоззі Сидоренко Гены Гены ТНМК Танок На Майдані Конго
Фото: з офіційної спільноти гурту ТНМК у Facebook

Один з MC гурту Танок На Майдані Конго Олександр Сидоренко повідомив про створення нового літературного твору.

За його словами, якщо усе складеться, то новела із робочою назвою «Гены Гены» матиме своє продовження у вигляді «багатоступінчастої історії».

«Закінчив сьогодні чернетку однієї невеликої новели. Зазвичай є три етапи. Перший, солодкий – задумка, історія вже “написана” в голові. Другий – нудна робота: набір знаків, який хочеться закосити з будь-якого приводу. І насамкінець, знову приємне: вичитування і чистка, з чим себе і вітаю. Як називатиметься, не знаю – в чернетках значиться, як “Гены Гены”. Сподіваюся, що ідея спрацює і у цьому році можна буде розповісти одну багатоступінчасту історію, яка здається мені цікавою», – написав учора, другого березня, музикант на своїй персональній сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, минулого серпня вийшла друком четверта книга Фоззі «Сопровождающие лица». До цього музикант уже встиг випустити «Ели воду из-под крана» (2009), «WinterSport» (2010) та «Иглы и коньки» (2012). Також Олександр регулярно пише на футбльну тематику для видання matchday.ua та веде авторську колонку «Кинопоиск» на сайті «Новое Время». Знайти його публікації можна за хештегами #мдия та #нвия відповідно.

Щодо музичної діяльності Фоззі, то вже восьмого березня Танок На Майдані Конго у супроводі МАСО «Слобожанський» виступлять у Києві із традиційною щорічною програмою «Симфо хіп-хоп».