Олег Скрипка та Христина Соловій представили тизер кліпу на спільну пісню «Зима»

Офіційна прем'єра виднограю відбудеться 24 січня.
Олег Скрипка Христина Соловій Зима кліп Юрій Двіжон
Фото: надане прес-службою Олега Скрипки.

Наступного тижня відбудеться презентація кліпу на спільну композицію Олега Скрипки та Христини Соловій, яка отримала назву «Зима».

У прес-службі фонтмена ВВ зазначають, що ідея створити спільну пісню у Скрипки виникла «спонтанно, коли Олег почув по радіо музику співачки».

«Зачарований її голосом, він запропонував Христині Соловій виконати з ним пісню. З першого дубля вони записали чуттєву та ліричну композицію, сповнену таємничих настроїв, навіяних романтичним холодом зими. Але, як завжди буває у Олега Скрипки: весна прийде, розтане крига і буде воля чуттям, адже справжнє полум’я кохання завжди розтоплює лід», – стверджують у прес-службі музиканта.

Сам виднограй було відзнято за один день. Його режисером став Юрій Двіжон.

«Часто, закохавшись, люди бояться зробити крок назустріч одне одному. Саме тоді їхні емоції, як маріонетки, опиняються під владою страху бути відштовхнутими чи незрозумілими. Через це герої зближуються з осторогою. Але інколи потрібно дати волю почуттям і звільнити їх від “крижаних кайданів”…», – інтригує сюжетом виднограю його режисер.

Тизер кліпу.

Цікаво, що прем’єра пісні та виднограю відбудеться у Київському планетарії. Сама ж композиція стане частиною нового сольного альбому Олега Скрипки.

«Ми вирішили продовжити зимові святкування та подарувати нашим друзям та прихильникам ще один чарівний вечір. До цього дня ми готуємо спеціальну програму: на вас чекає яскраве шоу, святкова атмосфера та приємні сюрпризи!», – говорить про івент, який відбудеться 24 січня, Олег Скрипка.

Квитки на захід можна придбати за цим посиланням.

Щодо Христини Соловій, то наразі співачка активно працює над своїм третім студійним альбомом, який планує зробити драйвовішим за попередні.

«Я поставила собі завдання зробити третій свій реліз драйвовішим. Зараз я над цим активно працюю з дуже талановитим саундпродюсером Павлом Литвиненком. Не всім відомо, але Паша – саундпродюсер і співавтор моїх улюблених пісень гурту Бумбокс, тому я дуже рада, що ми з ним творимо разом», – повідала в інтерв’ю інтернет-виданню Yabl Христина.

Нагадаємо, нещодавно дніпровський інді-дует Кімната Гретхен презентував нову пісню «Впритул» та кліп на неї.

За матеріалами: прес-служби Олега Скрипки.