Океан Ельзи запрем’єрили нову пісню «В Небо Жене»

Це вже друга нова композиція поп-рокерів, презентована цього року.

Сьогодні, 14 червня, відбулася офіційна презентація нового синглу гурту Океан Ельзи «В Небо Жене».

У прес-службі колективу повідомляють, що мелодія композиції з’явилася ще під час перебування Святослава Вакарчука у Стенфордському університеті узимку 2018 року, «де він не тільки навчався, а й знаходив час для джем-сейшенів з друзями».

«Під час однієї з таких імпровізацій і народилася мелодія, а невдовзі, під час поїздки узбережжям Тихого океану Святославу прийшли перші рядки. Щоправда фінальний текст композиції був написаний вже в Україні», – сповіщають у прес-службі гурту.

За словами Вакарчука, який є автором мелодії та слів, ця аудіоробота відсилає до творчості раннього ОЕ.

«Ця пісня нагадала нам Океан Ельзи періоду ранніх двотисячних. Ми хотіли, щоб вона вийшла у стилі перших альбомів, проте “В Небо Жене” все одно інакша, бо з’явилися сучасні клавіші, зовсім інший рівень запису, я співаю інакше, ніж тоді. Та сам настрій мені повністю нагадує роки, коли ми працювали над першими альбомами», – зазначив фронтмен Океан Ельзи.

Сингл «В Небо Жене»:

Цифрову копію синглу можна купити в онлайн-магазинах Google Play та iTunes.

Нагадаємо, попередній сингл колективу, що має назву «Без Тебе», побачив світ 30 березня. Композиція була оприлюднена разом із відеокліпом і стала першим новим аудіоматеріалом поп-рокерів з часу виходу альбому «Без Меж» (2016).

Наживо послухати новий матеріал Океану Ельзи можна буде 24 серпня на великому сольному концерті, що відбудеться на НСК «Олімпійський» (купити квитки). Цей виступ команди на чолі із Святославом Вакарчуком перерве річну концертну паузу колективу.