Океан Ельзи випустили альбом «Без Меж»

Уперше платівку гурту викладено у мережу для ознайомлення.
Океан Ельзи Без Меж купити скачати download Святослав Вакарчук Владімір Опсеніца MusicInUA.com

Сьогодні, 19 травня, відбувся офіційний реліз дев’ятого альбому «океанів». До платівки «Без Меж» потрапило 11 композицій, враховуючи і раніше випущені синглами композиції «Не Твоя Війна», «Життя Починається Знов», «Мить» та «Не Йди».

У колективі зазначають, що це перший випадок в історії ОЕ, коли було екранізовано аж чотири пісні із ще не вийшовшої платівки.

Автором музики та слів платівки став Святослав Вакарчук, який разом із гітаристом групи Владіміром Опсеніцею та давнім партнером Океану Ельзи Віталієм Телезиним стали співпродюсерами платівки «Без Меж».

«Альбом “Без Меж” можна назвати еклектичним як з музичної точки зору, так і з ліричної, текстової. До нього увійшли романтичні композиції, що мають за основу любовну лірику та декілька пісень, що мають соціальний підтекст», – говорить про платівку незмінний лідер «океанів» Святослав Вакарчук.

Повідомляється, що робота над новим матеріалом тривала майже півтора роки з невеликими перервами. Сам альбом було записано на київській студії «211».

Ознайомитись із альбомом можна на офіційному Саундклауді грту. До речі, це перший випадок, коли колектив викладає свій альбом у повному обсязі у мережу.

Цифрову копію платівки можна придбати в магазинах iTunes, Google Play та Deezer. На фізичних примірниках альбом з’явиться 28 травня.

«Першими придбати новий альбом на механічному носії зможуть глядачі концерту “Світового туру Океану Ельзи” в Дніпропетровську на “Дніпро-Арені”. В торговельних мережах диск з’явиться з четвертого червня», – зазначили у прес-службі гурту.

Із повним розкладом анонсованих на сьогодніщній день концертів у рамках турне на підтримку «Без Меж» можна ознайомитись на офіційному сайті Океану Ельзи.

Нагадаємо, два дні тому гурт дав безкоштовний концерт у Маріуполі.

За матеріалами: прес-служби гурту