Океан Ельзи стали одними з хедлайнерів цьогорічного «Atlas Weekend»

Для колективу майбутній виступ стане першим в рамках цього фестивалю.

Організатори найбільшого українського музичного фестивалю «Atlas Weekend» сповістили про участь у ньому в якості одного з цьогорічних хедлайнерів гурт Океан Ельзи.

«Вони мають мільйони фанів по всьому світу, десятки авторитетних премій, стадіонні солдаути в Україні та концертні – в Європі й США, а їхні пісні творять історію української музики.
Океан Ельзи майже ніколи не виступають на фестивалях, тому на нас очікує по-справжньому особливе шоу», – прокоментували в прес-службі фестивалю.

В рамках «Atlas Weekend» колектив виступатиме дев’ятого липня.

«Буде все, як ми з вами разом любимо!
Квитки вже тут і, важливо, у зв’язку із карантинними обмеженнями їхня кількість буде лімітованою, тож краще мати квиток, чим раніше», – зазначили в ОЕ.

Цьогорічний «Atlas Weekend Friends Edition» відбудеться з 5 по 11 липня на території столичного ВДНГ. Окрім «океанів» серед українських хедлайнерів також значаться The Hardkiss. Повний лайнап організатори фестивалю оприлюднять найближчим часом.

Одноденні квитки та абонементи на «Atlas Weekend 2021» можна придбати за цим посиланням.

Додамо, що незабаром стартує тур сайд-проєкту Святослава Вакарчука Оранжерея. З датами концертів та вартістю квитків на них можна ознайомитись за цим посиланням.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button