Океан Ельзи представили новий сингл «Не Йди» та кліп на нього

Це уже четверта оприлюднена пісня із майбутнього альбому гурту.
Океан Ельзи Не Йди official кліп
Фото: стоп-кадр із кліпу

Гурт Океан Ельзи оприлюднив чергову відеороботу. Режисером кліпу на нову пісню «Не Йди» став Ігор Стеколенко, з яким «океани» уже співпрацювали раніше.

Святослав Вакарчук, фронтмен ОЕ: «Режисером відео до нашої нової пісні став Ігор Стеколенко, який свого часу разом із братом Олександром зняли декілька кліпів Океану Ельзи, що стали для нас культовими. Я довіряю його інтуїції і коли Ігор, послухавши пісню, запропонував таку філософську, не буквальну історію, відразу погодився.
До речі, поява в кадрі групи в авто подібного до того, яке можна побачити у відео “911”, було моєю ідею. Оскільки саме Ігор зняв той кліп, я запропонував цього разу з’явитися нам у подібній машині. Це вже додало особливий, метафізичний зміст сюжету».

Зйомки відео (окрім кадрів із музикантами) проходили у Грузії.

Ігор Стеколенко, режисер кліпу: «Прослухавши пісню, мені стало очевидним, що історія, розказана в ній, має бути більш глибоко представлена на екрані, ніж просто картинки-ілюстрації з життя двох людей. Я шукав метафори які б розкрили психологічну формулу стосунків героїв.
Як правило, основою музичних кліпів є естетичні візуальні образи. У цьому ж випадку нам з командою було цікавіше шукати інші, більш складні символи. Сподіваюсь, у нас вийшло відео, яке кожен глядач, в контексті пісні, буде інтерпретувати собі сам»
Кліп на пісню «Не Йди»:

Нагадаємо, робота над дев’ятим студійником гурту розпочалася на початку минулого літа. Наразі музиканти вже презентували три сингли з нього – «Не Твоя Війна», «Життя Починається Знов» та «Мить». Усі вони були екранізовані.

За матеріалами: прес-служби колективу