Океан Ельзи підтримали сингл «В Небо Жене» випуском кліпу

Режисером виднограю стала Анна Бурячкова, яка зняла відео на попередній сингл гурту «Без Тебе».
Океан Ельзи В Небо Жене відео кліп Святослав Вакарчук Анна Бурячкова James Wall
Фото: скриншот з кліпу

Сьогодні, 18 червня, через чотири дні після випуску нового синглу гурту Океан Ельзи в «В Небо Жене», відбулася прем’єра офіційного кліпу на нього. Його автором стала Анна Бурячкова, яка знімала попереднє відео гурту на пісню «Без Тебе».

«Для мене ця пісня із першого прослуховування щаслива і болюча водночас. Хотілося метафорично показати, через що проходять закохані люди, які, можливо, зашвидко стали один для одного цілим світом. Іноді, для того, щоб “перевидати” своє кохання, треба пройти крізь вогонь відносин. І лише після цього зрозуміти, наскільки важливо залишатись поряд і підтримувати світло і темряву близької людини», – розповідає про кліп режисерка.

Зйомки проходили наприкінці травня в Києві. Операторську роботу виконав Джеймс Волл (James Wall), а у головних ролях знялись Юлія Чепурко та Максим Донець.

Відеокліп «В Небо Жене»:

Фронтмен ОЕ Святослав Вакарчук називає екранізовану пісню відсилання до ранньої творчості гурту.

«Ця пісня нагадала нам Океан Ельзи періоду ранніх двотисячних. Ми хотіли, щоб вона вийшла у стилі перших альбомів, проте “В Небо Жене” все одно інакша, бо з’явилися сучасні клавіші, зовсім інший рівень запису, я співаю інакше, ніж тоді. Та сам настрій мені повністю нагадує роки, коли ми працювали над першими альбомами», – зазначив фронтмен поп-рок-квінтету.

Цифрову копію синглу можна купити в онлайн-магазинах Google Play та iTunes.

Нагадаємо, попередній сингл колективу, що має назву «Без Тебе», побачив світ 30 березня. Композиція була оприлюднена разом із відеокліпом і стала першим новим аудіоматеріалом поп-рокерів з часу виходу альбому «Без Меж» (2016).

Наживо послухати новий матеріал Океану Ельзи можна буде 24 серпня на великому сольному концерті, що відбудеться на НСК «Олімпійський» (купити квитки). Цей виступ команди на чолі із Святославом Вакарчуком перерве річну концертну паузу колективу.

За матеріалами: прес-служби гурту